Szpital Uniwersyteckie w Kopenhadze

“W Szpitalu Uniwersyteckim w Kopenhadze istniała potrzeba wzbogacenia naszego środowiska pracy o nową infrastrukturę konferencyjną w sali posiedzeń oraz wielu innych działach, co umożliwiłoby nam prowadzenie rozmów telefonicznych, konwersacji oraz spotkań online. Dodatkowo wymagany był również najwyższy standard higieny w obiektach konferencyjnych w celu uniknięcia szerzenia się bakterii między różnymi użytkownikami tych miejsc, jako że jesteśmy placówką szpitalną i musimy zapewnić najwyższy poziom higieny. Cena również była dla nas bardzo istotna, gdyż jesteśmy instytucją publiczną, która wykorzystuje środki w najlepszy możliwy sposób.

Wybraliśmy kabiny do rozmów i spotkań PhoneAlone, ponieważ byli jedynym dostawcą na rynku, który oferował urządzenie UV, które automatycznie dezynfekuje powyższe kabiny, a które posiada oznaczenie CE. Dzięki eleganckiemu duńskiemu designowi oraz skutecznej redukcji hałasu, PhoneAlone spełnił wszelkie wymagania naszego środowiska pracy. Kabiny akustyczne PhoneAlone sprawdzają się bardzo dobrze, a ich dostawa i serwis odbyły bez zarzutu”.

Franca Laursen Zeller, Architekt, magister architektury, Szpital Uniwersytecki w Kopenhadze

Rigshospitalet PhoneAlone Telefonboks

galerie

Scroll to Top
Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń pod
+48 664 957 710

lub napisz wiadomość e-mail pod

 jk@phonealone.pl

NEW: INTRODUCING

THE WORK BOOTH

Experience unparalleled concentration

Be the first to know

Subscribe to our newsletter for exclusive insights, updates, guides, and the latest news delivered straight to your inbox.

 

No spam, only the good stuff. Unsubscribe at any time.

MEET THE DOUBLE BOOTH 2.0

redesigned and improved for optimizing your workflow

Enjoy our same competitive pricing throughout 2023!
UMÓW
SPOTKANIE