Dla architektów I projektantów wnętrz


Miejsca pracy przyszłości są przyjemne i wygodne dla użytkowników oraz wyposażone w przestrzeń do efektywnych spotkań i maksymalnego skupienia

Pobierz pliki 3D

Walka z hałasem i stresem

Dzięki strategicznemu planowaniu przestrzeni możesz tworzyć środowisko pracy, które wspiera tożsamość firmy i jej ambicje strategiczne.

Zaaranżuj przestrzeń w strefie biurowej, która afirmuje środowisko pracy sprzyjające skupieniu i koncentracji i zapewnia przestrzeń dla różnych potrzeb pracy. Ogranicz hałas i stres dzięki kabinom telefonicznym i konferencyjnym PhoneAlone – idealnemu rozwiązaniu dla miejsca pracy przyszłości.

Stylowy i minimalistyczny design, który możesz dostosować do potrzeb otoczenia lub wymogów inwestora

Nasze stylowe kabiny telefoniczne i konferencyjne wtapiają się w każde otoczenie i optymalizują przestrzeń we wszystkich typach środowisk biurowych i otwartych przestrzeniach. Pracujemy spokojnie, zarówno pod względem akustyki, jak i designu bez rozpraszających elementów.

Oklej kabinę firmowymi barwami wraz z logo, wprowadź do środka naturę wykorzystując ścianę z mchu lub inny pomysł. Tylko wyobraźnia wyznacza granice.

0
wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli
0
redukcja hałasu w decybelach w dużych biurach

Specjalizujemy się w kreowaniu cichych i spokojnych miejsc pracy

PhoneAlone zapewnia osobistą przestrzeń, w której możesz swobodnie pracować w spokoju, bez przeszkadzania innym.

Nie wierz nam na słowo.

Dowiedz się, jak wiele firm i organizacji w tym również z sektora publicznego zwiększa produktywność i satysfakcję z pracy dzięki kabinom telefonicznym i konferencyjnym PhoneAlone.

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży

Uzyskaj najlepsze rozwiązanie dla swojej organizacji i konkretnego przypadku wykorzystania kabin. Nasi eksperci mogą doradzić w zakresie produktów i ich rozmieszczenia.

Scroll to Top
Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń pod
+48 664 957 710

lub napisz wiadomość e-mail pod

 jk@phonealone.pl

NEW: INTRODUCING

THE WORK BOOTH

Experience unparalleled concentration

Be the first to know

Subscribe to our newsletter for exclusive insights, updates, guides, and the latest news delivered straight to your inbox.

 

No spam, only the good stuff. Unsubscribe at any time.

MEET THE DOUBLE BOOTH 2.0

redesigned and improved for optimizing your workflow

Enjoy our same competitive pricing throughout 2023!
UMÓW
SPOTKANIE