Dla architektów I projektantów wnętrz


Miejsca pracy przyszłości są przyjemne i wygodne dla użytkowników oraz wyposażone w przestrzeń do efektywnych spotkań i maksymalnego skupienia

Pobierz pliki 3D

Walka z hałasem i stresem

Dzięki strategicznemu planowaniu przestrzeni możesz tworzyć środowisko pracy, które wspiera tożsamość firmy i jej ambicje strategiczne.

Zaaranżuj przestrzeń w strefie biurowej, która afirmuje środowisko pracy sprzyjające skupieniu i koncentracji i zapewnia przestrzeń dla różnych potrzeb pracy. Ogranicz hałas i stres dzięki kabinom telefonicznym i konferencyjnym PhoneAlone – idealnemu rozwiązaniu dla miejsca pracy przyszłości.

Stylowy i minimalistyczny design, który możesz dostosować do potrzeb otoczenia lub wymogów inwestora

Nasze stylowe kabiny telefoniczne i konferencyjne wtapiają się w każde otoczenie i optymalizują przestrzeń we wszystkich typach środowisk biurowych i otwartych przestrzeniach. Pracujemy spokojnie, zarówno pod względem akustyki, jak i designu bez rozpraszających elementów.

Oklej kabinę firmowymi barwami wraz z logo, wprowadź do środka naturę wykorzystując ścianę z mchu lub inny pomysł. Tylko wyobraźnia wyznacza granice.

0
wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli
0
redukcja hałasu w decybelach w dużych biurach

Specjalizujemy się w kreowaniu cichych i spokojnych miejsc pracy

PhoneAlone zapewnia osobistą przestrzeń, w której możesz swobodnie pracować w spokoju, bez przeszkadzania innym.

Nie wierz nam na słowo.

Dowiedz się, jak wiele firm i organizacji w tym również z sektora publicznego zwiększa produktywność i satysfakcję z pracy dzięki kabinom telefonicznym i konferencyjnym PhoneAlone.

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży

Uzyskaj najlepsze rozwiązanie dla swojej organizacji i konkretnego przypadku wykorzystania kabin. Nasi eksperci mogą doradzić w zakresie produktów i ich rozmieszczenia.

Scroll to Top
Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń pod
+48 664 957 710

lub napisz wiadomość e-mail pod

 jk@phonealone.pl

*Valid through 31/8/2023

Is your summer full of digital meetings?

Get a FREE Jabra Speak 710
and an extra 20% off on video equipment
when you buy the PhoneAlone Meeting Booth.
UMÓW
SPOTKANIE