O nas

Rodzinna

firma

PhoneAlone to wynik rodzinnego zamiłowania do zwiększania zadowolenia z pracy oraz produktywności w firmach na całym świecie. Za interesem rodzinnym stoi duet: ociec i syn, tj. Kim i Joakim Siefert. Dzięki nim i ich oddanemu zespołowi, PhoneAlone stało się istotną i bardzo cenną częścią wielu przedsiębiorstw. Wynik: elastyczne pomieszczenia prywatne sprzyjające rozwijaniu kreatywności, produktywności i poufności.

“Naszą misją jest tworzenie osobistych przestrzeni, które prowadzą do ulepszenia środowiska pracy przedsiębiorstw i ich pracowników, a także wysoki komfort w codziennej pracy. Chcemy odgrywać kluczową rolę w ograniczaniu stresu oraz zwiększaniu zadowolenia z pracy we wszystkich miejscach pracy – mniejszych i większych.”

- Kim Siefert – Prezes i założyciel

OSOBISTA PRZESTRZEŃ

Jesienią 2018 roku zdaliśmy sobie sprawę, że nasza otwarta przestrzeń biurowa nie była już idealnym miejscem pracy. A to ze względu na niesamowicie wysoki hałas, który utrudniał pracownikom skupienie i produktywną pracę. Dlatego obraliśmy sobie za cel zmianę tej sytuacji poprzez remont całego biura. Kilka miesięcy później pojawiła się kabina do rozmów PhoneAlone, która szybko przerodziła się w ogromny sukces. Od momentu montażu pierwszego prototypu kabiny w styczniu 2019 roku, stała się niezbędnym elementem naszego biura, zapewniając nam osobistą przestrzeń do skupienia i koncentracji.

Szybko stało się jasne, że kabina akustyczna w naszym nowym biurze to znacząca wartość. Dlatego zdecydowaliśmy się zaoferować innym przedsiębiorstwom oraz instytucjom to rozwiązanie na rzecz zdrowszego i korzystniejszego środowiska pracy, co oznaczało powstanie aplikacji PhoneAlone. Od tego momentu nasze produkty i wskazówki są wysoce cenione w kontekście zdrowego miejsca pracy

Naszą pasją jest tworzenie kabiny akustycznej, która stanie się numerem 1 na rynku na trzech poziomach:
Produkt

PhoneAlone to wysokiej jakości produkt o eleganckim wyglądzie, który pasuje do każdego biura

Osiągi

Kabina zmniejsza natężenie dźwięku o 30 decybeli, co oznacza że PhoneAlone oferuje najlepszą izolację akustyczną w swojej kategorii cenowej.

Cena

Cena kabiny PhoneAlone jest najlepszą ceną na rynku

Dziś marka PhoneAlone to prosperujące przedsiębiorstwo z własnym magazynem, z którego nasze kabiny są wysyłane do krajów europejskich. A to gwarancja krótkiego czasu realizacji, tj. od złożenia zamówienia do pełnego montażu kabiny akustycznej w miejscu pracy.

Naszym celem jest dostarczenie produktu, który generuje zadowalające wyniki oraz istotną wartość dla naszych klientów, przy jednoczesnym wysokiej poziomie obsługi. Jest to możliwe dzięki naszemu ponad 30-letniemu doświadczeniu w zakresie opracowywania oraz produkcji mebli, które zapewnia, że nasze kabiny to gwarancja wysokiej jakości i funkcjonalności.

Naszą wielką pasją jest odgrywanie istotnej roli w rozwoju opłacalnego i zdrowego środowiska pracy. Dlatego stale dążymy do usprawniania naszych produktów i jednocześnie projektujemy nowe rozwiązania dla różnych typów działalności.

Scroll to Top
Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń pod
+48 664 957 710

lub napisz wiadomość e-mail pod

 jk@phonealone.pl

WORKSPACE EXPO PARIS

Workspace Expo Paris

Paris – Porte de Versailles 

Hall 1

Stand K56

March 26-28, 2024

UMÓW
SPOTKANIE