O nas

Rodzinna

firma

PhoneAlone to wynik rodzinnego zamiłowania do zwiększania zadowolenia z pracy oraz produktywności w firmach na całym świecie. Za interesem rodzinnym stoi duet: ociec i syn, tj. Kim i Joakim Siefert. Dzięki nim i ich oddanemu zespołowi, PhoneAlone stało się istotną i bardzo cenną częścią wielu przedsiębiorstw. Wynik: elastyczne pomieszczenia prywatne sprzyjające rozwijaniu kreatywności, produktywności i poufności.

“Naszą misją jest tworzenie osobistych przestrzeni, które prowadzą do ulepszenia środowiska pracy przedsiębiorstw i ich pracowników, a także wysoki komfort w codziennej pracy. Chcemy odgrywać kluczową rolę w ograniczaniu stresu oraz zwiększaniu zadowolenia z pracy we wszystkich miejscach pracy – mniejszych i większych.”

- Kim Siefert – Prezes i założyciel

OSOBISTA PRZESTRZEŃ

Jesienią 2018 roku zdaliśmy sobie sprawę, że nasza otwarta przestrzeń biurowa nie była już idealnym miejscem pracy. A to ze względu na niesamowicie wysoki hałas, który utrudniał pracownikom skupienie i produktywną pracę. Dlatego obraliśmy sobie za cel zmianę tej sytuacji poprzez remont całego biura. Kilka miesięcy później pojawiła się kabina do rozmów PhoneAlone, która szybko przerodziła się w ogromny sukces. Od momentu montażu pierwszego prototypu kabiny w styczniu 2019 roku, stała się niezbędnym elementem naszego biura, zapewniając nam osobistą przestrzeń do skupienia i koncentracji.

Szybko stało się jasne, że kabina akustyczna w naszym nowym biurze to znacząca wartość. Dlatego zdecydowaliśmy się zaoferować innym przedsiębiorstwom oraz instytucjom to rozwiązanie na rzecz zdrowszego i korzystniejszego środowiska pracy, co oznaczało powstanie aplikacji PhoneAlone. Od tego momentu nasze produkty i wskazówki są wysoce cenione w kontekście zdrowego miejsca pracy

Naszą pasją jest tworzenie kabiny akustycznej, która stanie się numerem 1 na rynku na trzech poziomach:
Produkt

PhoneAlone to wysokiej jakości produkt o eleganckim wyglądzie, który pasuje do każdego biura

Osiągi

Kabina zmniejsza natężenie dźwięku o 30 decybeli, co oznacza że PhoneAlone oferuje najlepszą izolację akustyczną w swojej kategorii cenowej.

Cena

Cena kabiny PhoneAlone jest najlepszą ceną na rynku

Dziś marka PhoneAlone to prosperujące przedsiębiorstwo z własnym magazynem, z którego nasze kabiny są wysyłane do krajów europejskich. A to gwarancja krótkiego czasu realizacji, tj. od złożenia zamówienia do pełnego montażu kabiny akustycznej w miejscu pracy.

Naszym celem jest dostarczenie produktu, który generuje zadowalające wyniki oraz istotną wartość dla naszych klientów, przy jednoczesnym wysokiej poziomie obsługi. Jest to możliwe dzięki naszemu ponad 30-letniemu doświadczeniu w zakresie opracowywania oraz produkcji mebli, które zapewnia, że nasze kabiny to gwarancja wysokiej jakości i funkcjonalności.

Naszą wielką pasją jest odgrywanie istotnej roli w rozwoju opłacalnego i zdrowego środowiska pracy. Dlatego stale dążymy do usprawniania naszych produktów i jednocześnie projektujemy nowe rozwiązania dla różnych typów działalności.

Scroll to Top
Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń pod
+48 664 957 710

lub napisz wiadomość e-mail pod

 jk@phonealone.pl

NEW: INTRODUCING

THE WORK BOOTH

Experience unparalleled concentration

Be the first to know

Subscribe to our newsletter for exclusive insights, updates, guides, and the latest news delivered straight to your inbox.

 

No spam, only the good stuff. Unsubscribe at any time.

MEET THE DOUBLE BOOTH 2.0

redesigned and improved for optimizing your workflow

Enjoy our same competitive pricing throughout 2023!
UMÓW
SPOTKANIE