bg_source_badge_1

Polityka dotycząca środowiska naturalnego

WIZJA

Przygotowaliśmy kabiny akustyczne, ponieważ naszą wizją i pragnieniem jest poprawa samopoczucia i zdrowia w miejscach pracy w biurach na terenie całej Europy i świata. W miarę jak otwarte krajobrazy biurowe stają się coraz bardziej powszechne, zapotrzebowanie na rozwiązania takie jak nasze staje się coraz ważniejsze. Dlatego stworzyliśmy produkt, który w porównaniu z innymi na rynku mieści się w przedziale cenowym, który jest bardziej akceptowalny. Wierzymy, że prosperowanie i możliwość znalezienia spokoju w ciągu dnia pracy powinny być możliwe dla każdego. W PhoneAlone staramy się poprawić nie tylko dobre samopoczucie. Nieustannie pracujemy również nad tym, aby nasz produkt był bardziej przyjazny środowisku i klimatowi.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Podjęliśmy już pierwsze kroki w kierunku uczynienia naszego produktu bardziej przyjaznym dla środowiska i klimatu poprzez zastosowanie w naszych kabinach energooszczędnych rozwiązań. Konstrukcja budki telefonicznej jest ponadczasowa i pasuje do każdego otoczenia biurowego. Naszym celem było wydłużenie cyklu życia produktu i zoptymalizowanie okresu jego użytkowania aby zmniejszyć częstotliwość dodatkowej produkcji. Dlatego bierzemy odpowiedzialność za wpływ naszego produktu na środowisko przez cały okres jego użytkowania i będziemy stale pracować nad jego poprawą.

ROBIMY TO KONKRETNIE POPRZEZ:

  • Stylowy wygląd, który minimalizuje wymianę produktu i ogranicza nadprodukcję,
  • Wykorzystanie materiałów najlepszej jakości, co zapewnia długą żywotność
  • Wykorzystanie materiałów, z których wszystkie posiadają odpowiednie certyfikaty zatwierdzone przez UE
  • Zainstalowane czujniki tak, aby niepotrzebne zasilanie nie było wykorzystywane do oświetlenia i wentylacji
  • Diody LED jako źródło światła, ponieważ zmniejsza to zużycie energii, a tym samym również emisje gazów cieplarnianych
  • System wentylacji, który został opracowany w taki sposób, aby zużywał jak najmniej energii.

NASZE PRZYSZŁE AMBICJE

Prowadzimy stały dialog z jednostką produkcyjną, aby w dłuższej perspektywie zastąpić materiały kabin telefonicznych bardziej przyjaznymi dla środowiska alternatywami. Jednocześnie koncentrujemy się na optymalizacji w logistyce i innych działaniach, ponieważ chcemy wziąć odpowiedzialność za cały cykl życia naszych produktów. Jesteśmy przekonani, że nadal będzie możliwe oferowanie produktu w atrakcyjnej cenie, z uwzględnieniem realizowania naszej polityki środowiskowej. Śledzimy rozwój zrównoważonych rozwiązań i mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli zrealizować naszą wizję zapewnienia lepszego samopoczucia w miejscach pracy bez kompromisów w zakresie ceny, środowiska i klimatu.

Scroll to Top
Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń pod
+48 664 957 710

lub napisz wiadomość e-mail pod

 jk@phonealone.pl

WORKSPACE EXPO PARIS

Workspace Expo Paris

Paris – Porte de Versailles 

Hall 1

Stand K56

March 26-28, 2024

UMÓW
SPOTKANIE