Make!mpact

“Kiedy w Make !mpact po raz pierwszy wprowadziliśmy się do naszego biura we wrześniu 2020 roku, nie mieliśmy wówczas miejsca, aby móc w spokoju porozmawiać. Za każdym razem ktoś z nas miał ważne połączenia telefoniczne do wykonania, czy to osobiste czy związane z pracą. Byliśmy zmuszeni wyjść na korytarz (gdzie wszyscy nasi sąsiedzi mogli nas usłyszeć) lub na ulicę – nawet jeśli padało!
Ale gdy pewnego dnia zawitał do nas Joakim z PhoneAlone, gdy ja akurat siedziałem w korytarzu i miałem ważną rozmowę, nasz sposób myślenia odnośnie „wewnętrznych rozmów” zmienił się. Na początek Joakim przedstawił nam kompleksową demonstrację z uwzględnieniem korzyści płynących z użycia kabiny PhoneAlone, a krótko później cały zespół Make !impact zebrał się, aby zmontować i zainstalować ten produkt w naszym miejscu pracy.

Posiadanie kabiny PhoneAlone w naszym biurze pozwala nam teraz prowadzić ważne rozmowy telefoniczne lub po prostu usiąść i popracować w ciszy – oczywiście jeśli kabina jest wolna (jest bardzo popularna). Niezwykła wygoda i elegancki design w naszym nowym biurze to ogromne plusy, sprawiające że stajemy się coraz lepsi!”

Christopher Trunk Black, współzałożyciel i dyrektor spółek

galerie

Scroll to Top
Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń pod
+48 664 957 710

lub napisz wiadomość e-mail pod

 jk@phonealone.pl

Be the first to know

Subscribe to our newsletter for exclusive insights, updates, guides, and the latest news delivered straight to your inbox.

 

No spam, only the good stuff. Unsubscribe at any time.

MEET THE DOUBLE BOOTH 2.0

redesigned and improved for optimizing your workflow

Enjoy our same competitive pricing throughout 2023!
UMÓW
SPOTKANIE