Make!mpact

“Kiedy w Make !mpact po raz pierwszy wprowadziliśmy się do naszego biura we wrześniu 2020 roku, nie mieliśmy wówczas miejsca, aby móc w spokoju porozmawiać. Za każdym razem ktoś z nas miał ważne połączenia telefoniczne do wykonania, czy to osobiste czy związane z pracą. Byliśmy zmuszeni wyjść na korytarz (gdzie wszyscy nasi sąsiedzi mogli nas usłyszeć) lub na ulicę – nawet jeśli padało!
Ale gdy pewnego dnia zawitał do nas Joakim z PhoneAlone, gdy ja akurat siedziałem w korytarzu i miałem ważną rozmowę, nasz sposób myślenia odnośnie „wewnętrznych rozmów” zmienił się. Na początek Joakim przedstawił nam kompleksową demonstrację z uwzględnieniem korzyści płynących z użycia kabiny PhoneAlone, a krótko później cały zespół Make !impact zebrał się, aby zmontować i zainstalować ten produkt w naszym miejscu pracy.

Posiadanie kabiny PhoneAlone w naszym biurze pozwala nam teraz prowadzić ważne rozmowy telefoniczne lub po prostu usiąść i popracować w ciszy – oczywiście jeśli kabina jest wolna (jest bardzo popularna). Niezwykła wygoda i elegancki design w naszym nowym biurze to ogromne plusy, sprawiające że stajemy się coraz lepsi!”

Christopher Trunk Black, współzałożyciel i dyrektor spółek

galerie

Scroll to Top
Joakim_portraet-removebg-preview
Vil du vide mere?

Ring til os på
+45 30 66 93 73 eller skriv til  js@phonealone.dk

UMÓW
SPOTKANIE