KMD

KMD, jedna z największych duńskich firm informatycznych, rozwija rozwiązania software’owe i usługowe dla sektora publicznego i prywatnego w Danii oraz wybranych częściach Skandynawii, zainwestowała w boksy PhoneAlone, aby stworzyć bardziej skoncentrowane i efektywne środowisko pracy poprzez zmniejszenie zakłóceń.

Boksy PhoneAlone okazały się dużym atutem w naszym biurze w Ballerup. Oferują one pracownikom „przestrzeń” do niezakłóconych rozmów telefonicznych, spotkań lub skoncentrowanej pracy. W naszych otwartych biurach ważne jest, aby móc się wycofać i rozmawiać bez przeszkadzania sobie nawzajem, a umiejscowienie przy ekspresie do kawy sprawia, że są łatwo dostępne. W naszym obszarze produkcyjnym, gdzie drukarki generują sporo hałasu, boksy są również kluczowe, aby zapewnić spokój do rozmów telefonicznych i krótkich spotkań. Boksy PhoneAlone poprawiły nasze miejsce pracy, ponieważ zapewniają potrzebną ciszę w inaczej dużej i zajętej budynku z wieloma pracownikami.

Line Rahbek Kansing, Specjalista ds. Zaopatrzenia

KMD PhoneAlone Telefonboks Møderum

galerie

Scroll to Top
Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń pod
+48 664 957 710

lub napisz wiadomość e-mail pod

 jk@phonealone.pl

Be the first to know

Subscribe to our newsletter for exclusive insights, updates, guides, and the latest news delivered straight to your inbox.

 

No spam, only the good stuff. Unsubscribe at any time.

MEET THE DOUBLE BOOTH 2.0

redesigned and improved for optimizing your workflow

Enjoy our same competitive pricing throughout 2023!
UMÓW
SPOTKANIE