Jak najlepiej wykorzystać kabinę PhoneAlone

Większość przedsiębiorstw posiadających otwartą przestrzeń biurową doskonale wie jak hałas jest w stanie szybko osiągnąć niebezpiecznie wysoki poziom. A to z kolei powoduje trudności w koncentracji, w organizacji sprawnych spotkań, czy też skutkuje spadającym poziomem produktywności.

 

Brzmi znajomo? Zatem być może myślisz już o wyeliminowaniu tego problemu, wykorzystując kabinę akustyczną w swoim biurze – a może kabiny zostały już docenione i są często wykorzystywane w Twoim miejscu pracy. Jakakolwiek jest odpowiedź, kabiny

PhoneAlone dla biura to narzędzia, którym można przypisać szereg zaleceń odnośnie tego, jak je najlepiej wykorzystać.

 

Aby pozwolić Ci jak najlepiej wykorzystać swoją kabinę, zgromadziliśmy kilka cennych wskazówek odnośnie tego jak zapewnić jak najbardziej optymalne jej użycie oraz zapewnić odpowiednią przestrzeń na rzecz produktywnej pracy. Chcesz, aby Twoje kabiny stały się wartościowym elementem biura? Oprzyj się wygodnie i dowiedz jak sprawić, aby kabina PhoneAlone stała się Twoim ulubionym miejscem w biurze.

 

  1. Twoje ustawienie ma znaczenie

 

Niezwłocznie po wejściu do kabiny PhoneAlone poczujesz niezwykle przyjemną i przytulną atmosferę, przeznaczoną wyłącznie dla Ciebie, bez wpływu innych i na innych. Kabina zmniejsza natężenie dźwięku nawet o 30 dB i mimo że jest to najlepsza izolacja akustyczna w tej cenie na rynku, to do środka i na zewnątrz przedostanie się nieznaczna ilość dźwięku i słów. Aby uniknąć takiej sytuacji, zawsze należy ustawiać się w kierunku filcowych ścian i z dala od przeszklenia, jako że Twoje ustawienie wewnątrz pomieszczenia ma istotne znaczenie w kwestii tego, co Twoi współpracownicy będą w stanie usłyszeć na zewnątrz. Twoi koledzy i koleżanki będą w związku z tym musieli się bardzo uważnie przysłuchiwać, aby móc usłyszeć co mówisz jeśli obrócić się kierunku dźwiękochłonnego filcu i pianki. Dodatkowo kabina zapewnia spokój i izolację od dekoncentrujących rozmów, śmiechu oraz muzyki, stale słyszalnej w przestrzeni biurowej.

 

  1. Zrób miejsce dla swoich współpracowników

 

Jeśli interesujesz się sprzętami i gadżetami, to prawdopodobnie wiesz jak ważne jest posiadanie odpowiedniej ich liczby. To samo dotyczy kabiny PhoneAlone w Twoim miejscu pracy. Mimo że kabiny mają niewielkie wymagania pod kątem technicznym oraz montażowym, istotne jest, abyś odpowiednio je wyposażył z myślą o przestrzeni dla wszystkich pracowników. Hoker o regulowanej wysokości jest w związku z tym idealnym elementem wyposażenia w Twojej kabinie. Nie tylko pomaga odwrócić się od szklanych drzwi, jak podano w kroku 1. Jego wątła budowa oraz regulowana wysokość pozwala wszystkim pracownikom korzystać z kabiny, siedzieć wygodnie i ustawić laptopa na blacie stołu wewnątrz pomieszczenia.

  1. Świeże i zimne powietrze zapewnia komfort

Kabiny PhoneAlone są wyposażone w dwa ciche wentylatory, zapewniające że temperatura wewnątrz kabiny pozostaje przyjemna. Latem jednak możesz doświadczyć wzrostu temperatury wewnątrz kabiny jeśli temperatura na zewnątrz oraz biurze również wzrośnie. Oznacza to, że powietrze wewnątrz kabiny PhoneAlone nie stanie się zimniejsze jeśli powietrze w pomieszczeniu w którym znajduje się produkt również takie nie będzie. Wentylatory pobierają powietrze z pomieszczenia i wymieniają je wewnątrz kabiny. Dlatego latem zalecamy dodanie do kabiny czynnika chłodzącego Evapolar, jako że zapewnia świeże i zimne powietrze i szybko schładza produkt. Podobnie jak w przypadku klimatyzacji, Evapolar posiada kilka poziomów do wyboru w zakresie temperatury powietrza. Ustaw na poziomie średnim i pamiętaj o wyłączeniu po zakończeniu pracy. W przeciwnym wypadku wewnątrz kabiny może dojść do powstawania cząsteczek wody.

 

  1. Nie doskonałe, ale oferujące szereg korzyści

Jeśli oczekujesz od kabiny 100% anonimowości oraz totalnej niedostępności jak Ford Knox, najprawdopodobniej nie znajdziesz takiej, która spełni Twoje oczekiwania. Doskonała kabina o znaczącej powierzchni i 100-procentowej izolacji akustycznej, zapewniająca atmosferę doskonale skrojoną dla Twoich preferencji nie istnieje. Jednak kabina PhoneAlone to produkt zbliżony do powyższego opisu, oferujący szereg korzyści. Nasz produkt to narzędzie, które zwiększa produktywność, skupienie oraz ogranicza stres związany z pracą, pozostając przy tym miejscem intymnym i spokojnym do Twojej dyspozycji. Rozmowy wymagające 100% anonimowości oraz poufności powinny odbywać się w domu lub na osobności. Kabina doskonale sprawdza się w zakresie spotkań z klientami, „prywatnych rozmów telefonicznych” oraz konwersacji z innymi pracownikami – lub jako pomieszczenie zapewniające spokój i ciszę konieczną do pracy. Wejdź do kabiny z tą myślą, a znajdziesz tam wszystko, co spełni Twoje oczekiwania.

 

  1. Kabiny to przyszłość

Teraz już wiesz jak najlepiej wykorzystać kabinę oraz jakie korzyści oferują produkty PhoneAlone. Chcemy, abyś wiedział/a, że kabina to inwestycja, która z czasem stanie się standardem i integralną częścią wielu biur. 10-20 lat temu biurka o regulowanej wysokości były również w tendencji wzrostowej i stanowiły „miły dodatek”, będąc jednocześnie motorem dla lepszych warunków pracy. Dziś regulowane biurka to wymóg

prawny (przynajmniej w Danii) i jednocześnie niezbędnik w miejscu pracy. Dlaczego zestawiamy właśnie te produkty? A to dlatego, że kabina zmierza w tym samym kierunku. Podobnie jak w przypadku rzeczonych biurek, w PhoneAlone tworzymy produkt o wielu zaletach, w rozsądnej i przystępnej cenie, który jednocześnie jest najlepszą ofertą na rynku – nawet jeśli stanowi istotną inwestycję dla niektórych firm. Uczciwa cena jest dla nas istotna, ponieważ chcemy mieć realny wpływ na zwiększenie zadowolenia z pracy i dobrego samopoczucia w miejscu pracy – i dlatego że kabiny to po prostu przyszłościowy produkt, który chcemy udostępnić każdemu.

 

W razie pytań odnośnie kabiny PhoneAlone lub w razie gotowości do inwestycji w przyszłość, zachęcamy do kontaktu pod numerem +45 30669373. Jeśli jeszcze nie zauważyłeś/aś, nasza kabina do spotkań w biurze jest już dostępna, i stanowi dla Ciebie i Twoich kolegów dodatkowe miejsce spotkań w atmosferze intymności i spokoju.

Scroll to Top
Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń pod
+48 664 957 710

lub napisz wiadomość e-mail pod

 jk@phonealone.pl

WORKSPACE EXPO PARIS

Workspace Expo Paris

Paris – Porte de Versailles 

Hall 1

Stand K56

March 26-28, 2024

UMÓW
SPOTKANIE